Ragnar Nyberg oljemålning

Ragnar Nyberg oljemålning
Ragnar Nyberg oljemålning
Ragnar Nyberg oljemålning
Ragnar Nyberg oljemålning
Ragnar Nyberg oljemålning
Ragnar Nyberg oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

RAGNAR NYBERG (1893-1966): Kustlandskap, signerad samt daterad -48, olja på pannå, ca 50x61 cm

900758

2021-04-09