Olof Thunman akvarell

Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell
Olof Thunman akvarell

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLOF THUNMAN (1879-1944): Landskapsmotiv, osignerad, dedikation a tergo, akvarell, ca 52x69 cm

märken, gulnad

900793

2021-04-09