Carl Kylberg färglitografi

Carl Kylberg färglitografi
Carl Kylberg färglitografi

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL KYLBERG (1878-1952): Landskap med byggnader, signerad Carl Kylberg, numrerad 17/360, färglitografi, bildmått ca 49x62 cm

Gulnad

900795

2021-04-12