Erik Byström oljemålning

Erik Byström oljemålning
Erik Byström oljemålning
Erik Byström oljemålning
Erik Byström oljemålning
Erik Byström oljemålning
Erik Byström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Komposition med figurin, signerad, olja på pannå, ca 40x33 cm

Kuntoraportti

900798

Päivämäärä:

2021-04-09