Erik Byström oljemålning
Klubbat för:
1 000 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Komposition med figurin, signerad, olja på pannå, ca 40x33 cm
Kuntoraportti
900798
Päivämäärä:
2021-04-09