Taklampa Gunnel Nyman
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
GUNNEL NYMAN, tillskriven, taklampa, Idman Finland, 1950-tal, stomme av förkromad metall, kupa av delvis frostat glas, kupans höjd ca 37, diameter 34 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage, mindre nagg
900805
Päivämäärä:
2021-04-09