Blandteknik Robert Benson

Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson
Blandteknik Robert Benson

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROBERT BENSON (född 1939): Komposition, signerad R Benson, daterad 1978, blandteknik, ca 57x90 cm

2 lösa motivdelar

900809

2021-04-08