Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SCHATULL för bestick, 1900-talets mitt, med tre lådor, ek, nyckel finns, höjd ca 24 samt 51x42
Saknas en knopp, några stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage
900811
2021-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här