Schatull

Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull
Schatull

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

SCHATULL för bestick, 1900-talets mitt, med tre lådor, ek, nyckel finns, höjd ca 24 samt 51x42

Zustandsbeschreibung

Saknas en knopp, några stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage

900811

2021-04-08