Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
SCHATULL för bestick, 1900-talets mitt, med tre lådor, ek, nyckel finns, höjd ca 24 samt 51x42
Zustandsbeschreibung
Saknas en knopp, några stötmärken, bruks och åldersrelaterat slitage
900811
2021-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner