Kaméer

Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer
Kaméer

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KAMÉER, 20 st, oinfattade, varav 19 av skuret snäckskal, bl a föreställande klassiska kvinnoprofiler resp. svart glas med konstmassa, höjd 1-5,5 cm

Nagg förekommer, några med slitage

900842

2021-04-12