Trädgårdsbord

Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord
Trädgårdsbord

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets andra hälft, gjutjärnsfot med skiva i marmor, höjd ca 702, diameter 60 cm

Bruksslitage

900848

2021-04-08