Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD/BARBORD, 1900-talets andra hälft, rotting med hyllplan i glas, höjd ca 50, 77x45 cm
Slitage.
900858
2021-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här