Cylinderhattar 1900-talets första hälft

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

800 SEK

Beschreibung

CYLINDERHATTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 13-14 cm,

Zustandsbeschreibung

Bruksspår, boxar med slitage/skador

900871

2021-04-13