Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
CYLINDERHATTAR, 2 st, 1900-talets första hälft, höjd ca 13-14 cm,
Zustandsbeschreibung
Bruksspår, boxar med slitage/skador
900871
2021-04-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner