Öronlappsfåtölj Chesterfield

Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield
Öronlappsfåtölj Chesterfield

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, läderklädd, djuphäftad rygg, dekorspik, sitthöjd ca 41 cm

Bruksslitage

900872

2021-04-08