Alf Olsson färglitografi

Alf Olsson färglitografi
Alf Olsson färglitografi
Alf Olsson färglitografi
Alf Olsson färglitografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALF OLSSON (född 1925), "Huvud", signerad och daterad 70, provtryck I-V, färglitografi, bildmått ca 49x66 cm

Ej examinerad ur ram

900877

2021-04-09