Jubileumsskål Royal Copenhagen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROYAL COPENHAGEN, jubileumsskål 1776-1975, porslin, numrerad 2278/2500, polykrom dekor med förgylld kant och fotring, diameter 33 cm, höjd 15 cm

900878

2021-04-13