Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt, teak, skiva med sarg och klaffar, vridbar, hjul framtill, höjd ca 59, 70x32
Märken, ytskador
900880
2021-04-08
Gör en kostnadsfri värdering här