Hans J. Wegner kombinationsmöbel

Klubbat för:

27 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HANS J. WEGNER, kombinationsmöbel, 1950-tal, för RY Möbler, Danmark, fanérad i ek, bestående av säng, garderob, skrivbord samt bokhylla, höjd ca 200, längd ca 300 bredd ca 50 cm

Omfattande bruksslitage, repor

900905

2021-04-08