Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1920/30-tal, bonad björk, vridna ben, höjd ca 62, diameter 59 cm

Smärre slitage

900907

2021-04-08