Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BROSCH, silver, vit emalj, föreställande en marguerit, stämplad Den Danske, Ella Hansen, Stockholm 1946, diameter 5 cm, vikt ca 29,9 g
Smärre nagg på ett kronblad
900908
2021-04-11
Gör en kostnadsfri värdering här