Brosch silver marguerite

Brosch silver marguerite
Brosch silver marguerite
Brosch silver marguerite
Brosch silver marguerite
Brosch silver marguerite
Brosch silver marguerite

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BROSCH, silver, vit emalj, föreställande en marguerit, stämplad Den Danske, Ella Hansen, Stockholm 1946, diameter 5 cm, vikt ca 29,9 g

Smärre nagg på ett kronblad

900908

2021-04-11