Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
800 SEK
LJUSSTAKAR, 4 st, Gusum, 1990-tal, mässing, signerade bl a BK, höjder ca 4-20 cm
Bruksspår
900924
2021-04-13
Gör en kostnadsfri värdering här