Ljusstakar Gusum

Ljusstakar Gusum
Ljusstakar Gusum
Ljusstakar Gusum
Ljusstakar Gusum
Ljusstakar Gusum
Ljusstakar Gusum
Ljusstakar Gusum
Ljusstakar Gusum

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

800 SEK

LJUSSTAKAR, 4 st, Gusum, 1990-tal, mässing, signerade bl a BK, höjder ca 4-20 cm

Bruksspår

900924

2021-04-13