Servis Gustavsberg

Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

800 SEK

GUSTAVSBERG, servis, 41 dlr, sekelskiftet 1900, bestående av 14 mattallrikar, 14 djupa, 7 efterrätt, karott utan lock, 4 uppläggningsskålar/fat samt fiskfat

Merparten med skador, missfärgningar, krackeleringar, lagningar

900930

2021-04-13