Servis Gustavsberg
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
800 SEK
GUSTAVSBERG, servis, 41 dlr, sekelskiftet 1900, bestående av 14 mattallrikar, 14 djupa, 7 efterrätt, karott utan lock, 4 uppläggningsskålar/fat samt fiskfat
Merparten med skador, missfärgningar, krackeleringar, lagningar
900930
2021-04-13