Servis Gustavsberg

Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg
Servis Gustavsberg

Klubbat för:

2 600 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

GUSTAVSBERG, servis, 41 dlr, sekelskiftet 1900, bestående av 14 mattallrikar, 14 djupa, 7 efterrätt, karott utan lock, 4 uppläggningsskålar/fat samt fiskfat

Kuntoraportti

Merparten med skador, missfärgningar, krackeleringar, lagningar

900930

Päivämäärä:

2021-04-13