Mapp med båtritningar
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 000 SEK
MAPP med båtritningar, original och reproduktioner, med följer och 5 litografier av oidentifierad konstnär, signerade och numrerade samt stämplade Statens skeppsprovningsanstalt, mappens mått ca 103x75 cm
Ritningarna med slitage och enstaka fläckar och nagg
900939
2021-04-11