Mapp med båtritningar

Mapp med båtritningar
Mapp med båtritningar
Mapp med båtritningar
Mapp med båtritningar
Mapp med båtritningar
Mapp med båtritningar

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MAPP med båtritningar, original och reproduktioner, med följer och 5 litografier av oidentifierad konstnär, signerade och numrerade samt stämplade Statens skeppsprovningsanstalt, mappens mått ca 103x75 cm

Ritningarna med slitage och enstaka fläckar och nagg

900939

2021-04-11