Vicke Lindstrand vas

Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas
Vicke Lindstrand vas

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VICKE LINDSTRAND, vas, glas, Orrefors, slipad dekor med skönhet, signerad Lindstrand Orrefors, nr 1447, B4.0. höjd 19, diameter 14,5 cm

Smärre slitage och märken

900941

2021-04-09