Klubbat för:
4 400 SEK
3 000 SEK
RICHARD RYAN (född 1974): "Hommage à Basquiat", signerad, pigmentutskrift på fineartpapper, numrerad 3/10 bladmått ca 55x94 cm, oramad
900944
2021-04-08