Spegel Ulf Scherlin

Spegel Ulf Scherlin
Spegel Ulf Scherlin
Spegel Ulf Scherlin
Spegel Ulf Scherlin
Spegel Ulf Scherlin
Spegel Ulf Scherlin
Spegel Ulf Scherlin
Spegel Ulf Scherlin

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULF SCHERLIN, "Spegel 7", spegel, samtida, svart träfanér, väggmonterad, ca 51x181 cm
Skador: Bruksspår

Smärre slitage, monteringskonsoler medföljer

900949

2021-04-12