Staffan Ullström

Staffan Ullström
Staffan Ullström

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STAFFAN ULLSTRÖM (född 1949): Gårdslänga med grästak, signerad och daterad 1975, blyertsteckning på papper, bildmått ca 30x46 cm

Ojämnt solblekt

900952

2021-04-08