Viking Forsström

Viking Forsström
Viking Forsström
Viking Forsström
Viking Forsström
Viking Forsström
Viking Forsström

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

VIKING FORSSTRÖM (1931-2014), olja på duk uppfodrad pannå, signerad och daterad 1986, 54x73 cm.

900955

2021-04-08