Ikon Jungfru Maria och jesusbarnet

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

IKON, 1800/1900-tal, Jungfru Maria och jesusbarnet, tempera på pannå, troligen silverrisa, ca 30,5x26 cm

Bucklor, renoverad och kompleterad

900970

2021-04-08