James Herbert Snell oljemålning

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JAMES HERBERT SNELL (1861-1935): Landskapsmotiv, signerad J Herbert Snell, olja på pannå, ca 25x36 cm

900990

2021-04-08