Handspegel 1930-tal funkis

Handspegel 1930-tal funkis
Handspegel 1930-tal funkis
Handspegel 1930-tal funkis
Handspegel 1930-tal funkis
Handspegel 1930-tal funkis
Handspegel 1930-tal funkis
Handspegel 1930-tal funkis
Handspegel 1930-tal funkis

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

HANDSPEGEL, tenn, 1930-tal, funktionalism, handtag av bakelit, 14x14 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

901000

2021-04-08