Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
HANDSPEGEL, tenn, 1930-tal, funktionalism, handtag av bakelit, 14x14 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
901000
2021-04-08
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner