Gösta Hallencreutz oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GÖSTA HALLENCREUTZ (1881-1952) Stilleben med bl a hummer, signerad samt daterad 1947, olja på pannå, ca 44x57 cm

901025

2021-04-12