Dörröverstycke 1800-tal

Dörröverstycke 1800-tal
Dörröverstycke 1800-tal
Dörröverstycke 1800-tal
Dörröverstycke 1800-tal
Dörröverstycke 1800-tal
Dörröverstycke 1800-tal

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

DÖRRÖVERSTYCKE, 1800-tal, parkmotiv, olja på duk, totalmått 165x59 cm

Säljes till förmån för Cancerfonden

Slagen ram, skador

901030

2021-04-18