Burk med lock 1900-tal

Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal
Burk med lock 1900-tal

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BURK med lock, 1900-talets andra hälft, alabaster med fattning och knopp i metall, höjd ca 10 cm

901039

2021-04-13