Vägglampa

Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa
Vägglampa

Såld för:

4 800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGLAMPA, 1920/30-tal, i form av en snäcka, 1 ljuspunkt, bemålad gips, höjd ca 42, största bredd 33 cm

Krackelyr, slitage, funktionen garanteras ej

901044

2021-04-12