Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SPEGEL, 1800-talets andra hälft, stomme i trä med riklig dekor i pastellage i form av putto med girland, akantusblad, hörnen med målade fleuroner, förgylld, ca 160x114 cm

Bortfall av dekorbitar, bruks och åldersrelaterat slitage

901055

2021-04-12