Ljusstakar ett par

Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par
Ljusstakar ett par

Klubbat för:

550 SEK

800 SEK

LJUSSTAKAR, ett par, 1900-tal, troligen Italien, glas med randig dekor, höjd ca 21,5 cm

Naggar

901084

2021-04-09