Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

1 300 SEK

800 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Strandbild med snäckor, signerad E Cederberg, daterad 69, olja på pannå, ca 19x24 cm

901106

2021-04-13