Akvarell Frans Wilhelm Odelmark

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FRANS WILHELM ODELMARK (1849-1937): kvinnoporträtt, signerad, akvarell, ca 42x17 cm

Mindre fläckar

901110

2021-04-13