Oljemålning Eric Cederberg

Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg
Oljemålning Eric Cederberg

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERIC CEDERBERG (1897-1984): Kustmotiv, signerad E. Cederberg, olja på duk, ca 64x64 cm

901113

2021-04-14