Oljemålning vinterlandskap

Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap
Oljemålning vinterlandskap

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vinterlandskap, kopia efter Hans Klatt, monogramsignerad H.B, olja på duk, ca 35x47 cm

901116

2021-04-14