Öronlappsfåtölj 1900-talets första hälft

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, chippendalestil, grön klädsel i Margit Thoréns mönster "Vägen", sitthöjd ca 41 cm

Slitage, skador

901121

2021-04-09