Paavo Tynell vägglampa Tapio 9436

Klubbat för:

400 EUR

Utropspris

600 EUR

PAAVO TYNELL VÄGGLAMPA, modell 9436, Taito, 1900-talets mitt, polerad mässingsarm samt tygskärm, justerbar, längd 39 cm, skärmens bredd 11,5 cm.

Lätt slitage

901137

2021-04-18