Charles & Ray Eames Surfboard Table
Klubbat för:
9 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CHARLES & RAY EAMES, soffbord, "Surfboard Table", Herman Miller, USA, formgivet 1951, benställning av metall, skiva i laminat med svart yta, plakettmärkt Herman Miller, höjd 26, 227x75 cm
Bruksslitage, repor
901148
2021-04-13