Charles & Ray Eames Surfboard Table

Klubbat för:

9 200 SEK

8 000 SEK

CHARLES & RAY EAMES, soffbord, "Surfboard Table", Herman Miller, USA, formgivet 1951, benställning av metall, skiva i laminat med svart yta, plakettmärkt Herman Miller, höjd 26, 227x75 cm

Bruksslitage, repor

901148

2021-04-13