Hallmöbel jugend

Hallmöbel jugend
Hallmöbel jugend
Hallmöbel jugend
Hallmöbel jugend
Hallmöbel jugend
Hallmöbel jugend
Hallmöbel jugend
Hallmöbel jugend

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HALLMÖBEL, jugend, 1900-talets början, ek, skuren dekor, med spegel, paraplyställ, nyckelskrin, kläd- samt hatthängare, höjd ca 194, längd ca 70, bredd ca 23 cm

Bruksslitage,

901153

2021-04-13