Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CASSONE, ek, 1700-tal, rikt skuren dekor, daterad 1727, nyckelskylt i metall, höjd 57, 126x57 cm
Spickor, slitage, slagen skiva
901155
2021-04-10
Gör en kostnadsfri värdering här