Kista 1700-tal

Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal
Kista 1700-tal

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CASSONE, ek, 1700-tal, rikt skuren dekor, daterad 1727, nyckelskylt i metall, höjd 57, 126x57 cm

Spickor, slitage, slagen skiva

901155

2021-04-10