Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, förgylld och bronserad, 1900-talets början, gustaviansk stil, oval form, dekor i pastellage, ca 105x82 cm

Lagningar

901182

2021-04-10